Ogłoszenia – XI Niedziela zwykła – 16 czerwca 2024 r

1. Msza św. na zakończenie Roku szkolnego i katechetycznego, dziś o godz. 11:15 w kaplicy.
  2. W najbliższy piątek, 21 czerwca, cała nasza wspólnota parafialna jest zaproszona do modlitwy o powołania. Po Mszy św. o godz. 7.30, rozpoczniemy w kościele uroczystą, całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy różańcem o powołania, o godz. 17.00.
  3. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  4. Stowarzyszenie Matki Bożej Bolesnej, zaprasza na pielgrzymkę do Obór, na odpust M.B. Szkaplerznej w dniu 13 lipca 2024 r. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  5. Od przyszłej niedzieli, przez czas wakacji, Msze św. niedzielne będą odprawiane tylko w kościele.
  6. Całym sercem dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  7. W sobotę, 29 czerwca, będziemy obchodzić Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, odpust w naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 18.00. Uroczysta Msza św. połączona z procesją eucharystyczną o godz. 11.00. Wigilijna odpustowa Msza św., zostanie odprawiona na cmentarzu, za zmarłych parafian, w piątek 28 czerwca o godz. 19.00.
  8. W niedzielę 30 czerwca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 5 217, 80 oraz za ofiarę indywidualną w wys. 200 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  10. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – CZERWIEC
    Za uchodźców: Módlmy się, aby emigranci, zmuszeni z powodu wojen lub głodu do pełnej zagrożeń i niebezpieczeństw ucieczki, znaleźli akceptację i nowe perspektywy życia w krajach, które ich przyjmują.