Ogłoszenia – XII Niedziela zwykła – 23 czerwca 2024 r

1. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16:30.
  2. Stowarzyszenie Matki Bożej Bolesnej, zaprasza na pielgrzymkę do Obór, na odpust M.B. Szkaplerznej w dniu 13 lipca 2024 r. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  3. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających w bl. Traugutta 14. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w niedzielę, 07 lipca, o godz. 12:00, dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 500 zł.
  4. Od dzisiejszej niedzieli, przez czas wakacji, Msze św. niedzielne będą odprawiane tylko w kościele.
  5. Całym sercem dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  6. W sobotę, 29 czerwca, będziemy obchodzić Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, odpust w naszej parafii. Msze św. o godz. 7:00; 9:00; 11:00 i 18:00. Uroczysta Msza św. połączona z procesją eucharystyczną o godz. 11:00. Wigilijna odpustowa Msza św., zostanie odprawiona na cmentarzu, za zmarłych parafian, w piątek 28 czerwca o godz. 19:00.
  7. W przyszłą niedzielę, 30 czerwca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej. Dziękuję ofiarodawcom i sponsorom oraz wszystkim, którzy swoją modlitwą i ofiarną pracą wspierają nasze parafialne, rodzinne spotkanie. Zachęcam do upieczenia ciast by podzielić się nimi z innymi. Przygotowanie placu na Biesiadę, w sobotę od godz. 18.00. Zapraszamy do pomocy.
    Program Biesiady:

1. Zabawa fantowa, od godz. 8:00 w Sali spotkań przy kaplicy (o 19:50, losowanie głównych nagród).
    2. Wspólne biesiadowanie – od godz. 16:00 do 19:00.
      • Występy Kapel i Zespołów
      • Grillowanie
      • Festiwal ciast
      • Gry i zabawy dla dzieci
      • Zabawa taneczna – 20:00 – 22:00.

Msza św. w int. sponsorów i ofiarodawców godz. 19:00 (nie będzie Mszy św. o godz.18:00)

8. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi.
  9. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – CZERWIEC
    Za uchodźców: Módlmy się, aby emigranci, zmuszeni zpowodu wojen lub głodu dopełnej zagrożeń i niebezpieczeństw ucieczki, znaleźli akceptację inowe perspektywy życia w krajach, które ich przyjmują.