Ogłoszenia – XVI Niedziela zwykła – 21 lipca 2024 r

1. Dziś, po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów z okazji zbliżającego się Wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców; o godz. 17.30 Różaniec w int. wszystkich podróżujących oraz pracujących przy żniwach.
  2. W przyszłą niedzielę, modlitwą różańcową o godz. 17.30, ogarniemy rodziców i dziadków.
  3. Zachęcam do udziału w XXIX Łowickiej Pieszej Pielgrzymce Młodzieżowej na Jasną Górę, w dn. od 05 do 14 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę, dokonują się w kancelarii i drogą internetową
  4. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę, zostanie zorganizowana 26 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 941, 50. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  6. Trwa czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi. Dziękczynienie za zebrane plony, w pierwszą niedzielę września.
  7. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – LIPIEC
    O opiekę duszpasterską nad chorymi
    Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dał przyjmującym go osobom oraz ich bliskim siłę od Pana, stając się dla wszystkich widocznym znakiem współczucia i nadziei.