Ogłoszenia – XVII Niedziela zwykła – 28 lipca 2024 r

1. Dziś, modlitwą różańcową o godz. 17:30, ogarniemy rodziców i dziadków.
  2. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18:00; po Mszy św. modlitwa do św. Józefa w int. Rodzin.
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7:00 i 15:30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7:30 i 17:30. Wizyty u chorych od godz. 9:00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7:00. Po Mszy św. o godz. 18:00, odmówimy różaniec wynagradzający, który rozpocznie czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21:00.
  3. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających w bl. Traugutta 22. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona 04 sierpnia o godz. 12:00, dziękuję za złożoną ofiarę w wys. 350 zł.
  4. Zachęcam do udziału w XXIX Łowickiej Pieszej Pielgrzymce Młodzieżowej na Jasną Górę, w dn. od 05 do 14 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę, dokonują się w kancelarii i drogą internetową. Spotkanie pielgrzymów dziś o godz. 16.00, w domu parafialnym przy katedrze w Łowiczu. Wyjście naszej Grupy, 05 sierpnia po mszy św. o godz. 7.00.
  5. 15 sierpnia, po Mszy św. o godz. 6:30, wyruszy z naszego kościoła 172 Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Suserzu.
  6. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę, zostanie zorganizowana 26 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej.
  7. Trwa czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi. Dziękczynienie za zebrane plony, w drugą niedzielę września.
  8. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – SIERPIEŃ
    Za przywódców politycznych
    Módlmy się, aby przywódcy polityczni służyli obywatelom, pracując dla integralnego rozwoju człowieka i dla dobra wspólnego, szczególnie troszcząc się o najuboższych i o tych, którzy stracili pracę.