Ogłoszenia – XXIV Niedziela zwykła – 15 września 2024 r

1. Różaniec dzieci za rodziców, dziś o godz. 17:30.
  2. W najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy zbierać do puszek ofiary na pomoc dla powodzian.
  3. Przedstawiciele naszej parafii, biorą udział w pielgrzymce Ludzi Pracy na Jasną Górę.
  4. W środę, Wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zachęcam, do szczególnej modlitwy w tym dniu, za dzieci i młodzież. Msza św. w ich intencji o godz. 18.00, a po Mszy św. ognisko integracyjne.
  5. Przypominamy, że po wakacyjnej przerwie, wznowiliśmy spotkania poszczególnych grup parafialnych, każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania.
  6. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę, w wys. 4 640, 50. oraz za ofiarę indywidualną w wys. 200 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  8. Zapisanych na pielgrzymkę do Ludźmierza, Zakopanego i Krakowa, prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki w wys. 150 zł.
  9. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – WRZESIEŃ
    O troskę człowieka o świat: Módlmy się, aby każdy z nas usłyszał i wziął sobie do serca wołanie ziemi i ofiar klęsk żywiołowych i zmian klimatycznych oraz zobowiązał się do troski o świat, który zamieszkujemy.