Ogłoszenia – XXVIII Niedziela zwykła – 13 październik 2024 r – DZIEŃ PAPIESKI

1. Dziś, uroczyście obchodzimy XXIV Dzień Papieski”, pod hasłem „Jan Paweł II – Ewangelia starości i cierpienia”. Dziękujemy Bogu za dar tego Wielkiego Polaka. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny przeznaczony dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Budujemy w ten sposób żywy pomnik św. Jana Pawła II.
  2. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających przy ul. Kilińskiego i Zdrojowej. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona dziś o godz. 12:00. Od dziś Matka Boża rozpocznie nawiedzanie rodzin mieszkających przy ul. Młyńskiej.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami, dziś podczas Mszy św. o godz. 16:00 w kaplicy.
  4. Trwają konferencje przedmałżeńskie. Spotkania odbywają się w niedziele, w Sali przy kaplicy o godz. 8:00.
  5. Jutro, modlitwą różańcową ogarniemy wszystkich Pracowników Oświaty.
  6. W środę, czterdziesta szósta rocznica wyboru Kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, który przybrał imię: Jan Paweł II. Podczas modlitwy różańcowej, będziemy dziękować Bogu za dar Wielkiego papieża z rodu polaków.
  7. W piątek, Święto św. Łukasza, Ewangelisty. Modlitwą różańcową ogarniemy wszystkich Pracowników Służby Zdrowia.
  8. W sobotę, 40-sta rocznica męczeńskiej śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  9. Wyjazd Rady duszpasterskiej do Łowicza, w sobotę o godz. 9:00.
  10. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2025 r. oraz wkłady do zniczy Caritas.
  11. Uczestnikom pielgrzymki do Łagiewnik, dziękuję za ofiarę na rzecz parafii w wys. 610 zł.
  12. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  13. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – PAŹDZIERNIK
    Za wspólną misję: Módlmy się, aby Kościół nadal wspierał ze wszystkich sił synodalny styl życia, jako znak współodpowiedzialności, promując uczestnictwo, komunię i misję łączące księży, osoby konsekrowane i świeckich.