Ogłoszenia – XIX Niedziela zwykła – 11 sierpnia 2024 r

1. Uczestników pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej.
  2. W środę, Wspomnienie św. Maksymiliana M. Kolbe, patrona naszej kaplicy i 83 rocznica Jego męczeńskiej śmierci. Msze św. w kaplicy o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00. Uroczysta Msza św. połączona z procesją eucharystyczną o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej o godz. 17:45.
  3. W czwartek, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 6:30; 9:00; 10:30 i 18:00. Po Mszy św. o godz. 6:30, wyruszy z naszego kościoła 172 Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Suserzu. Będziemy tam przeżywać dziesiątą rocznicę Koronacji Cudownego Wizerunku Matki Bożej. Zachęcam do udziału w pielgrzymce. Msza św. dla żychlińskich pielgrzymów o godz. 10:00. Poświęcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św.
  4. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających w bl. Traugutta 24 i 26. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona 22 września o godz. 12:00. Od przyszłej niedzieli, Matka Boża rozpocznie nawiedzanie rodzin mieszkających przy ulicy Narutowicza, od ronda do Trzech Krzyży.
  5. Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę, zostanie zorganizowana 26 sierpnia.
  6. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  7. Zwolniły się cztery miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie.
  8. Trwa czas letniego wypoczynku i czas żniw. Wszystkich podróżujących i wypoczywających na urlopach i wakacjach oraz pracujących przy żniwach, polecamy na modlitwie Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz Patronom naszej parafii św. Apostołom Piotrowi i Pawłowi. Dziękczynienie za zebrane plony, w drugą niedzielę września.
  9. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – SIERPIEŃ
    Za przywódców politycznych
    Módlmy się, aby przywódcy polityczni służyli obywatelom, pracując dla integralnego rozwoju człowieka i dla dobra wspólnego, szczególnie troszcząc się o najuboższych i o tych, którzy stracili pracę.