Ogłoszenia – XXIII Niedziela zwykła – 8 września 2024 r

1. Przeżywamy dziękczynienie za zebrane plony tego roku. Uroczysta Msza św. o godz. 12:15;  również dziś, Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (M.B. Siewnej). Poświęcenie ziarna siewnego podczas każdej Mszy św. Nabożeństwo wypominkowe dziś o godz. 17.15, a o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  2. Po wakacyjnej przerwie, wznawiamy spotkania poszczególnych grup parafialnych:
    • Ministranci i lektorzy – sobota, godz. 10.00;
    • Bielanki – pierwsze soboty miesiąca, godz.11.00;
    • Spotkania Grupy młodzieżowej – piątek, po Mszy św. wieczornej;
    • Schola – piątek, godz. 16.00;
    • Chór – wtorek, po Mszy św. wieczornej;
    • Koła Żywego Różańca – IV niedziela miesiąca, godz. 16.30;
    • Grupa modlitewna dorosłych – środa, po Mszy św. wieczornej;
    • Krąg biblijny – czwartek, po Mszy św. wieczornej;
    • Stowarzyszenie M.B. Bolesnej – trzeci piątek miesiąca, po wieczornej Mszy św. Każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania.
  3. W sobotę, Święto Podwyższenia Krzyża św.
  4. Wyjazd pielgrzymów do Medjugorie, jutro o godz. 03:15 (rano), zbiórka w kaplicy.
  5. Ogólnopolska pielgrzymka dzieci do Niepokalanowa, w najbliższą sobotę.
  6. Wyjazd pielgrzymów do Lichenia, w sobotę o godz. 7:00.
  7. Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę, w przyszłą niedzielę.
  8. Pielgrzymka do Ludźmierza (Sanktuarium Matki Bożej Gaździny Podhala), Zakopanego (Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach) i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, odbędzie się 11 i 12 października. Zapisy na pielgrzymkę są prowadzone w kancelarii parafialnej. W szczególny sposób zachęcamy do udziału w pielgrzymce Apostolat „Margaretka”. Koszt pielgrzymki 290 zł.
  9. Ofiary składane dziś na tacę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.