Ogłoszenia – XXV Niedziela zwykła – 22 września 2024 r

1. Spotkanie Kół Żywego Różańca, dziś o godz. 16:30, różaniec o godz. 17:30.
  2. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających przy ulicy Narutowicza. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona 06 października o godz. 12:00. Od przyszłej niedzieli, Matka Boża rozpocznie nawiedzanie rodzin mieszkających przy ul. Kilińskiego i Zdrojowej.
  3. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, w przyszłą niedzielę o godz. 11.15 w kaplicy. Podczas tego spotkania dzieci otrzymają różańce.
  4. Spotkanie uczestników pieszej pielgrzymki młodzieżowej na Jasną Górę, w najbliższą niedzielę, w Katedrze łowickiej o godz. 15:00.
  5. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, odbędzie się 05 października. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  6. Przypominamy, że po wakacyjnej przerwie, wznowiliśmy spotkania poszczególnych grup parafialnych, każda ze wspólnot jest otwarta na nowe osoby i zaprasza na spotkania.
  7. Dziś po każdej Mszy św., zbiórka ofiar, które zostaną przekazane jako nasz dar dla poszkodowanym przez powódź.
  8. Zapisanych na pielgrzymkę do Ludźmierza, Zakopanego i Krakowa, prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki w wys. 150 zł.
  9. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – WRZESIEŃ
    O troskę człowieka o świat: Módlmy się, aby każdy z nas usłyszał i wziął sobie do serca wołanie ziemi i ofiar klęsk żywiołowych i zmian klimatycznych oraz zobowiązał się do troski o świat, który zamieszkujemy.