Ogłoszenia – XXVI Niedziela zwykła – 29 września 2024 r

1. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, dziś o godz. 11.15 w kaplicy. Podczas tego spotkania dzieci otrzymają różańce.
  2. Nabożeństwo różańcowe, dziś o godz. 17:30.
  3. Spotkanie uczestników pieszej pielgrzymki młodzieżowej na Jasną Górę, dziś o godz. 15:00 w Katedrze łowickiej.
  4. Od dziś Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, rozpoczyna nawiedzanie rodzin mieszkających przy ul. Kilińskiego i Zdrojowej.
  5. We wtorek rozpoczniemy październik, miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele, będą odprawiane codziennie o godz. 17:15. Dzieci i młodzież zachęcamy do udziału w konkursie różańcowym. Zachęcam do modlitwy różańcowej w Rodzinach.
  6. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca;
    • czwartek – Msza św. z modlitwą o powołania o godz. 18.00; po Mszy św. modlitwa do św. Józefa w int. Rodzin.
    • piątek – spowiedź św. od godz. 7.00 i 15.30. Zachęcam do spowiedzi i komunii wynagradzającej. Msze św. o N.S. Pana Jezusa o godz. 7.30 i 17.30. Wizyty u chorych od godz. 9.00; proszę o zgłaszanie chorych;
    • sobota – Msze św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00 i 17.30. Po Mszy św. o godz. 18.00, odmówimy różaniec wynagradzający, który rozpocznie czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00.
  7. Spotkanie Rady duszpasterskiej w piątek, 04 października, o godz. 19:00.
  8. Uczestnikom pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę, dziękuję za ofiarę na rzecz parafii w wys. 465 zł.
  9. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, odbędzie się w najbliższą sobotę, 05 października. Zapisy w kancelarii parafialnej. Wyjazd pielgrzymów o godz. 8:15.
  10. Całym sercem dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedziele do puszek, dla dotkniętych klęską powodzi w wys. 10 045 zł.
  11. Zapisanych na pielgrzymkę do Ludźmierza, Zakopanego i Krakowa, prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki w wys. 150 zł.
  12. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – PAŹDZIERNIK
    Za wspólną misję: Módlmy się, aby Kościół nadal wspierał ze wszystkich sił synodalny styl życia, jako znak współodpowiedzialności, promując uczestnictwo, komunię i misję łączące księży, osoby konsekrowane i świeckich.