Ogłoszenia – XXVII Niedziela zwykła – 6 października 2024 r

1. Dziś, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego sakramentu. Po każdej Mszy św. modlitwa o powołania.
  2. Przypominamy, że Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele, są odprawiane codziennie o godz. 17:15. Zachęcam do modlitwy różańcowej w Rodzinach.
  3. Matka Boża, w znaku Jasnogórskiego Wizerunku, zakończyła nawiedzanie rodzin mieszkających przy ul. Kilińskiego i Zdrojowej. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 12:00. Od przyszłej niedzieli Matka Boża rozpocznie nawiedzanie rodzin mieszkających przy ul. Młyńskiej.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy uroczyście obchodzić XXIV Dzień Papieski”, pod hasłem „Jan Paweł II – Ewangelia starości i cierpienia”. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny przeznaczony dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Budujemy w ten sposób żywy pomnik św. Jana Pawła II.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami, w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 16:00 w kaplicy.
  6. Konferencje przedmałżeńskie, rozpoczną się w przyszłą niedzielę o godz. 8:00. Spotkania będą się odbywały w Sali przy kaplicy.
  7. Po każdej Mszy św., są rozprowadzane kalendarze na 2024 r. oraz wkłady do zniczy Caritas.
  8. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.
  9. Wyjazd pielgrzymów do Ludźmierza, Zakopanego i Krakowa, w piątek, 11 października, o godz. 5:45.
  10. Papieskie intencje Apostolstwa modlitwy – PAŹDZIERNIK
    Za wspólną misję: Módlmy się, aby Kościół nadal wspierał ze wszystkich sił synodalny styl życia, jako znak współodpowiedzialności, promując uczestnictwo, komunię i misję łączące księży, osoby konsekrowane i świeckich.