Ogłoszenia – XXII Niedziela zwykła – 21 czerwiec 2026 r.

Ogłoszenia – XXII Niedziela zwykła – 21 czerwiec 2026 r.

  1. Dziś, cała nasza wspólnota parafialna jest zaproszona do modlitwy o powołania; pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach, by wypraszać dar nowych powołań do służby Bogu w Jego Kościele.
  2. Msza św. na zakończenie Roku szkolnego i katechetycznego, dziś o godz. 11:15 w kaplicy; przez czas wakacji, Msze św. niedzielne będą odprawiane tylko w kościele.
  3. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przez Stowarzyszenie „Pro Missio”, dokona się we wtorek, 23 czerwca, o godz. 15.00 przed kościołem. Jest to Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  4. Spotkanie Kół Żywego Różańca, w przyszłą niedzielę o godz. 16.30.
  5. 29 czerwca, będziemy obchodzić Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, odpust w naszej parafii. Msze św. o godz. 7:00; 9:00; 10:30 i 18:00. Uroczysta Msza św. połączona z procesją eucharystyczną o godz. 18:00. Wigilijna odpustowa Msza św., zostanie odprawiona na cmentarzu, za zmarłych parafian, w przyszłą niedzielę, 28 czerwca, o godz. 18:30. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00 w kościele.
  6. W niedzielę 05 lipca, zostanie zorganizowana „Biesiada u Apostołów Piotra i Pawła”. Biesiada będzie połączona z zabawą fantową; wszystkich, którzy chcieliby przekazać jakieś rzeczy na fanty lub pomóc w organizowaniu biesiady, prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej.
  7. Stowarzyszenie Matki Bożej Bolesnej, zaprasza na pielgrzymkę do Obór, na odpust M.B. Szkaplerznej w dniu 11 lipca 2026 r. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  8. Całym sercem dziękuję za prace wykonane w minionym tygodniu przy kościele i kaplicy.
  9. Składam serdeczne Bóg zapłać, za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę w wys. 4 673, 80, oraz za ofiary indywidualne w wys. 400 zł. Ofiary te zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne. Dziękuję jednocześnie za ofiary wpłacane na konto parafialne.
  10. Biskup Ordynariusz, z dniem 01 lipca, zwalnia Ks. Jakuba Zakrzewskiego z urzędu wikariusza naszej parafii i mianuje wikariuszem parafii katedralnej w Łowiczu. Ks. Jakubowi, całym sercem dziękuję za pięcioletnią posługę pośród nas i życzę wielu łask Bożych w nowej parafii.